Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi 3.Olağan Genel Kurul sonrası yeni yönetim kurulu üyeleri ile Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’a ziyarette bulunarak, dernek projelerinde üniversitenin de desteğini istedi.
 
Enerji Verimliliği konusunda farkındalık oluşturmak için ilimizde sivil toplum örgütü olarak teşekkül eden Enerji Verimliliği Derneği, toplumu bilinçlendirmek adına yeni yönetim kurulu ile çalışmalarına son hızla devam ediyor.
 
Enerji Verimliliği Derneği 3. Dönem yönetim kurulu üyeleri Pamukkale Üniveristesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ’a ziyarette bulunarak dernek çalışmalarında üniversitenin de desteğini beklediklerini belirttiler. 
 
Ziyarette üniversitenin enerji verimliliği konusunda çok önemli bir rolu olduğunu kaydeden  Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şube  Başkanı Mehmet Akgün; “Enerji Verimliliği ile ilgili yaptığımız Türkiye geneli Üniversiteler Arası proje yarışmasında gençlerimizin bu konuda çok güzel projeleri olduğunu gördük. Biz üniversitelerimiz de gençlerimize imkan tanınırsa birbirinden  faydalı birçok projenin çıkacağına inanıyoruz. Dernek olarak biz gençlerimizin herzaman  yanındayız. Bizim gerçekleştireceğimiz projelerde de üniversitemizi yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.” dedi.