ENVERDER ISPARTA ŞUBESİNDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET 

 

Enerji verimliliği Isparta Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Erkoç, yönetim kurulu üyelerinden Mustafa Bahçıvan ve Tayfun Büyükküpçü derneğimize ziyarette bulundular.

Enerji Verimliliği Derneği Şube Başkanı Mehmet Akgün, yönetim kurulu üyelerinden Ayhan Türkmen ve dernek üyelerimizden Şener Arslan, Yusuf Argüden, İbrahim Özgül ve Muhammet Özgül’ün hazır bulunduğu ziyarette birlikte Enerji Verimliliği çalışmaları ile ilgili neler yapılabileceği görüşüldü.

Isparta Şube Başkanı Alaattin Erkoç; dernek olarak tüm şubelerimize ve üyelerimize büyük görevler düştüğünü, insanları Enerji Verimliliği konusunda bilgilendirmek ve bilinçlendirmek için birçok çalışmalar yapılması gerektiğini belirterek; “Biz Isparta Şube olarak yaptığımız faaliyetler ile Isparta halkını bu konuda bilinçlendiriyoruz. Denizli Şubemizinde bu konudaki çalışmalarını yakından takip ediyor ve onları başarılarından dolayı tebrik ediyoruz. Birlikte çok daha başarılı çalışmalar yapacağımıza inandığımız için Denizli Şubemizi ziyarette bulunduk. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak Türkiye’de ilkleri Denizli ve Isparta da başlatmayı hedefliyoruz.” Dedi.

Isparta Şubesinin ziyaretinden memnuniyetlerini dile getiren Denizli Şube Başkanı Mehmet Akgün, “derneğimiz konusu ve amacı ile diğer sivil toplum örgütlerine göre çok farklı bir konumdadır. Bizlerin çalışmaları geleceğimiz ve ülkemiz içindir. Kısacası dernek olarak üstlendiğimiz görevimiz tamamen sosyal sorumluluktur. Bu bağlamda gerek üye olsun gerekse olmasın Enerji Verimliliği konusunda herkesin büyük bir özveri ile çalışması gerekmektedir. Bu özverinin bir örneğini bize yapmış oldukları ziyaret ile gösteren Isparta Şube Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Isparta Şubemiz ile birlikte başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

İki şube üyelerinin yaptıkları karşılıklı görüş alışverişlerinde Enerji Verimliliği konusunda yapılabilecekler belirlenerek çalışmaların başlatılmasına karar verildi. Toplantı sonunda iki şube üyeleri toplu fotoğraf çektirerek Enerji Verimliliği Derneğinin birlik ve beraberliğini belgeledi.