KOSGEB İDARESİ BAŞKANI VE AYNI ZAMANDA ENVER-DER ANKARA MERKEZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ MUSTAFA KAPLAN ENERJİ VERİMLİLİĞİ DERNEĞİ DENİZLİ ŞUBESİNE ZİYARETTE BULUNDU 

 

Türkiye’de Enerji Verimliliği seferberliği başlatan Enver-der üyeleri buldukları her fırsatta bir araya gelerek amaçları ve hedefleri hakkında görüş alışverişinde bulunuyor. Bu buluşmalardan bir tanesi de Enver-Der Ankara Merkez Yönetim Kurulu üyesi KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan’ın Denizli ziyaretinde gerçekleşti. Yoğun gündeminin arasında derneklerinin Denizli Şubesini ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Kaplan, Şube Başkan Vekili Mahmud Güngör ve Yönetim Kurulu üyeleri ile derneklerinin çalışmaları hakkında görüştüler. Başkan Vekili Mahmud Güngör; Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şubesi olarak 1 yıllık faaliyetlerini Kaplan’a anlatarak, Denizli’de 1 yılda Enerji Verimliliği konusunda insanların dikkatlerini çekmeyi başardıklarını belirtti.

Enver-der Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kaplan; Denizli Şubesinin çalışmalarını Ankara merkez olarak yakından takip ederek ve başarılarından dolayı takdir ettiklerini belirtti. Kaplan; “Enerji Verimliliği ülkemizin hatta Dünyamızın en önemli konusu. Biz Enver-Der olarak bu noktada çok büyük bir sorumluluk almış bulunmaktayız. Yaptığımız ve yapacak olduğumuz çalışmalar ile üstlenmiş olduğumuz bu sorumluluğu, şubelerimiz inde başarıları ile en iyi şekilde yerine getireceğiz. KOSGEB olarak da Enerji Verimliliği ile ilgili çalışmalarımız var ve bunlara yenileri de eklenecek. Bizler Ülkemiz ve geleceğimiz için çalışıyoruz ve bu çalışmalarımızda herkesi yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Kosgeb Başkanı Mustafa Kaplan’ın ziyaretine, Uşak Kosgeb Müdürü Özgür Armaneri, Muğla Kosgeb Müdürü Uygar Köse ve Denizli Kosgeb Müdürü aynı zamanda Enerji Verimliliği Derneği Denizli Şube Üyesi Selim Erkoç eşlik etti.